Земельне & Аграрне право

Земельне & Аграрне право

Богдан Яськів
Богдан Яськів

Керуючий партнер, адвокат

Однією з провідних практик Юридичної фірми TOTUM є Земельне & Аграрне право.

Фірма має багатий досвід у сфері юридичного супроводу земельних справ, вирішення складних ситуацій у земельних правовідносинах, а також з врегулювання земельних спорів. Команда практики має глибокі навики супроводу проектів і транзакцій із земельними ділянками, а також позитивні результати судового захисту прав на земельні ділянки в багатьох справах адміністративної, господарської та цивільної юрисдикцій.

Земельне & Аграрне право – динамічна практика фірми, яка постійно розвивається в силу трансформації земельного законодавства і різноманіття юридичних ситуацій, з якими до нас звертаються клієнти. Юристи практики регулярно беруть участь в заходах, присвячених проблематиці галузі земельного та аграрного права, як-от: Аграрний форум АПУ, Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів із земельного права та ін.

Основні послуги практики:

 • due diligence земельних ділянок;
 • правова експертиза ситуацій із землею;
 • консультування з питань застосування земельного законодавства та землекористування;
 • представництво прав та інтересів клієнтів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування з питань землекористування;
 • розробка та реалізація складних правових конструкцій використання земельних ділянок для містобудівних, сільськогосподарських та промислових потреб;
 • супровід технічного формування земельних ділянок в базі державного земельного кадастру;
 • супровід оформлення права власності та інших речових/зобов’язальних прав на земельні ділянки (оренда, постійне користування, сервітут, суперфіцій, емфітевзис та інші);
 • супровід правочинів, у тому числі договорів, пов’язаних з розпорядженням земельними ділянками;
 • супровід процедур з набуття прав на земельні ділянки на конкурентних засадах (земельні аукціони);
 • супровід технічних та юридичних процедур з трансформації (поділ, об’єднання, архівування, зміна цільового призначення та інших характеристик) земельних ділянок;
 • супровід процедур з оцінки землі;
 • захист прав виробників сільськогосподарської продукції та супровід їх діяльності;
 • структурування угод, пов’язаних з формуванням та збільшенням земельного банку, у т.ч. шляхом укладення договорів емфітевзису та інших правочинів для забезпечення захисту прав та інтересів клієнтів;
 •  досудове та судове врегулювання земельних спорів.

 

Клієнти практики

Проекти практики

Новини

15.10.2017

Керуючий партнер юридичної фірми TOTUM Богдан Яськів виступив перед студентами III Школи з агробізнесу та земельного права, яка організована київським осередком Ліги студентів Асоціації правників України з темою: «Зміна виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб».
Докладніше

22.05.2017

Юристи практики «Земельне & аграрне право» здійснюють консультування та супровід оформлення речового права на земельну ділянку Групи компаній «Sobi» по вул. Мазепи, 3в, 3г у Печерському районі міста Києва.
 

20.05.2017

Юридична фірма TOTUM виступила радником компанії, що входить до групи компаній «АВТОСОЮЗ» - офіційного дилера Volkswagen в Україні, з приводу супроводу оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва.
 

18.05.2017

Юридична фірма виступила правовим радником KAN Development, що є однією з найбільших девелоперських компаній, яка бере участь у реалізації проектів нерухомості різних масштабів та рівнів складності, з питань поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки в місті Києві та зміни цільового призначення земельної ділянки в Голосіївському районі міста Києва.
 

17.05.2017

Юристи практики «Земельне & аграрне право» здійснюють супровід оформлення речового права на земельну ділянку компанії, яка входить до групи British Motors Ukraine, по вул. Кіровоградській, 21а в Голосіївському районі міста Києва.
 

15.05.2017

Юридична фірма TOTUM виступила радником Київської овочевої фабрики з питань поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для містобудівних потреб (ЖК «Файна Таун»).
 

Всі новини