Юристи практики «Врегулювання спорів» успішно захистили інтереси клієнта

21.05.2017

Юристи практики «Врегулювання спорів» успішно захистили інтереси клієнта - Творча архітектурна майстерня «Архітекта» у спорі з Київською міською радою та ПАТ «Трест Київміськбуд-1» щодо права користування земельною ділянкою в Оболонському районі міста Києва.

Вказаний спір був розглянутий Господарським судом міста Києва, який підтримав доводи Юридичної фірми та встановив, що ПАТ «Трест Київміськбуд-1» не набув права власності на земельну ділянку на підставі раніше укладеного з Київською міською радою договору купівлі-продажу земельної ділянки, а також встановив, що в результаті придбання ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Архітекта» нерухомого майна на спірній земельній ділянці, товариство на підставі ст. 120 Земельного кодексу України та ст. 377 Цивільного кодексу України набуло право користування земельною ділянко, у зв’язку з чим суд задовольнив позов, розірвав договір купівлі-продажу земельної ділянки, укладений між ПАТ «Трест Київміськбуд-1» та Київською міською радою, та визнав за ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Архітекта» право користування земельною ділянкою.

Рішення Господарського суду міста Києва було залишено в силі Київським апеляційним господарським судом та Вищим господарським судом України.