Юридична фірма TOTUM виступила радником та захистила інтереси клієнта - Групи компаній «Автоленд»

13.05.2017

Юридична фірма TOTUM виступила радником та захистила інтереси клієнта - Групи компаній «Автоленд», яка надає послуги з автосервісу, у спорах з Державною податковою інспекцією у Деснянському районі міста Києва та Управлінням Пенсійного фонду України в Деснянському районі міста Києва щодо скасування податкових повідомлень-рішень, вимог про сплату боргу та штрафних санкцій, винесених за результатами проведення перевірок.

Для захисту інтересів клієнта, Юридичною фірмою було ініційовано ряд судових справ в Окружному адміністративному суді міста Києва, який підтримав позицію Юридичної фірми та визнав висновки, викладені в актах перевірок, такими, що ґрунтуються виключно на припущеннях та, як наслідок, задовольнив позовні вимоги і скасував рішення податкової інспекції та пенсійного фонду, якими було донараховано податок на доходи фізичних осіб, страхові внески та штрафні санкції на загальну суму 1,4 млн. гривень.

У подальшому, рішення суду першої інстанції було підтримано Київським апеляційним адміністративним судом та Вищим адміністративним судом України.