Врегулювання спорів

Врегулювання спорів

Олександр Воронюк
Олександр Воронюк

Радник, адвокат, керівник практики «Врегулювання спорів»

Юридична фірма TOTUM надає послуги з урегулювання спорів різного роду та ступеню складності. Провідні юристи фірми здійснюють ефективне представництво клієнтів на всіх стадіях процесу врегулювання спорів – від медіації до судового розгляду та стадії виконання судових рішень. Ми представляємо інтереси наших клієнтів в місцевих загальних судах, господарських судах, адміністративних судах усіх інстанцій.

Адвокати та юристи практики з урегулювання спорів набули великого практичного досвіду в спорах, які виникають із земельних відносин, інвестицій в будівництво та операцій з нерухомості, невиконання договірних зобов’язань, у сфері оподаткування, що в поєднанні зі значною теоретичної базою дає можливість нам запропонувати клієнтам новаторські стратегії вирішення спорів у вказаних сферах.

Також ми тісно співпрацюємо з іншими практиками юридичної фірми для формування  стратегії врегулювання спору та для мінімізації ризиків, пов’язаних з вирішенням спору в суді. Гнучкий та індивідуальний підхід до наших клієнтів у кожному окремому випадку дозволяє нам змоделювати подальший розвиток спору та запропонувати найоптимальніший спосіб його врегулювання.

Основні послуги практики:

  • консалтинг з питань врегулювання спору;
  • due diligence спору;
  • участь у переговорах, медіація та досудове врегулювання;
  • адміністративне оскарження;
  • захист від кримінального переслідування;
  • представництво в місцевих загальних судах, господарських судах, адміністративних судах усіх інстанцій;
  • супровід виконавчого провадження.

 

Клієнти практики

Проекти практики

Новини

27.05.2017

Юридична фірма захистила інтереси клієнта - Компанія «Елонг», що входить до групи ПБГ Ковальська, яка є одним з провідних забудовників, у спорі з Київською міською радою, Департаментом земельних ресурсів КМДА щодо скасування рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу»
Докладніше

26.05.2017

Юридична фірма TOTUM виступила правовим радником та захистила інтереси клієнта - Комплекс відпочинку «Дніпровська Рів’єра», який є однією з провідних компаній в сфері ресторанного бізнесу, у спорі з Прокуратурою міста Києва щодо скасування рішення Київради про надання Комплексу відпочинку «Дніпровська Рів’єра» в оренду земельної ділянки, яка розташована в Голосіївському районі міста Києва, та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.
Докладніше

21.05.2017

Юристи практики «Врегулювання спорів» успішно захистили інтереси клієнта - Творча архітектурна майстерня «Архітекта» у спорі з Київською міською радою та ПАТ «Трест Київміськбуд-1» щодо права користування земельною ділянкою в Оболонському районі міста Києва.
Докладніше

13.05.2017

Юридична фірма TOTUM виступила радником та захистила інтереси клієнта - Групи компаній «Автоленд», яка надає послуги з автосервісу, у спорах з Державною податковою інспекцією у Деснянському районі міста Києва та Управлінням Пенсійного фонду України в Деснянському районі міста Києва щодо скасування податкових повідомлень-рішень, вимог про сплату боргу та штрафних санкцій, винесених за результатами проведення перевірок.
Докладніше

Всі новини