Публікації

18.06.2018
Врегулювання спору за участю судді: чи буде даний механізм дієвим

Стаття юриста Юридичної фірми TOTUM Віталія Петровського виданню "Закон і Бізнес", в якій автор аналізує перспективи застосування новели процесуального законодавства - врегулювання спору за участю судді.

05.06.2018
Чи доцільно виключити з ЦПК України таку підставу для відмови у прийнятті касаційної скарги як необґрунтованість скарги

Стаття провідного юриста Юридичної фірми TOTUM Ігоря Котовича виданню "Закон і Бізнес", в якій автор аналізує доцільність виключення з Цивільного процесуального кодексу України такої підстави для відмови у прийнятті Верховним Судом касаційної скарги, як необґрунтованість скарги

31.05.2018
ТОП-5 підводних каменів інвестування в будівництво житла

Актуальна стаття старшого юриста Юридичної фірми TOTUM Яни Михайлюк у виданні "Юридична газета" про 5 основних підводних каменів інвестування в будівництво житла, яка стане в нагоді потенційним інвесторам у житлову нерухомість.

24.04.2018
Новий Закон про ТОВ: до чого готуватися бізнесу?

Новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" та їх вплив на ведення бізнесу в Україні проаналізувала старший юрист Юридичної фірми TOTUM Яна Михайлюк.

23.04.2018
Дозвільні процедури у сфері містобудування

Старший партнер Юридичної фірми TOTUM Юрій Хапко поділився зі слухачами курсу «Професіонал з управління будівельними проектами» в рамках "Urbanland.pm - Школа управління будівельними проектами" своїм досвідом та напрацюваннями, які стосуються дозвільних процедур у сфері містобудування.

18.04.2018
Адвокатська діяльність - це професійна діяльність, яка має всі ознаки підприємництва

Інтерв'ю керуючого партнера Юридичної фірми TOTUM Богдана Яськіва Бюлетню Асоціації адвокатів України.

13.04.2018
Земельні спори: огляд останньої судової практики

Стаття старшого юриста Юридичної фірми TOTUM Яни Михайлюк у виданні "Юридична газета", в якій автор аналізує ключові позиції Верховного Суду щодо найбільш поширених земельних спорів.

29.03.2018
Зразкові справи: зменшення навантаження чи необґрунтоване затягування?

Стаття старшого юриста Юридичної фірми TOTUM Альони Оксюти у виданні "Закон і Бізнес", в якій автор аналізує, як може вплинути на навантаження адміністративних судів та на швидкість розгляду певної категорії адміністративних справ така новела адміністративного судочинства як інститут зразкових справ.

14.03.2018
Зміна правил доказування в Господарському процесуальному кодексі України

Стаття старшого юриста Юридичної фірми TOTUM Яни Михайлюк у виданні "Юридична практика", в якій автор аналізує новели Господарського процесуального кодексу України, який був прийнятий в новій редакції, в частині подання учасниками справи доказів (рос.).

05.03.2018
Rеаl Еstаtе в Україні: чого чекати від 2018 року?

Стаття у виданні «Юридична газета» партнера Юридичної фірми TOTUM Хапко Юрія та старшого юриста Юридичної фірми TOTUM Михайлюк Яни про перспективи розвитку ринку нерухомості та ринку юридичних послуг у сфері Real Estate у 2018 році.