Податкове право

Податкове право

Юлія Максимова
Юлія Максимова

Радник, адвокат, керівник практики «Податкове право»

З моменту створення Юридичної фірми TOTUM успішно функціонує практика  Податкове право. Більшість норм податкового права викладена таким чином, що це призводить до неоднакового розуміння одних й тих самих норм з позиції податкових органів та з позиції платників податків, і розібратися та зорієнтуватися самостійно в усіх нюансах податкового законодавства дуже складно, ще й враховуючи  його постійну зміну.

Юристи практики мають значний досвід у сфері податкового права, і постійно вдосконалюють свої знання, беручи участь у вузькоспеціалізованих професійних заходах, таких як: Міжнародний податковий форум, Податковий форум АПУ. Накопичений досвід, а також не стандартні підходи й рішення дозволяють вирішувати найрізноманітніші питання наших клієнтів.

Завдяки послугам, що були надані командою практики, наші клієнти змогли суттєво заощадити свої кошти, мінімізувати ризики, а також захистити свій бізнес від незаконного втручання в їх діяльність з боку податкових органів.

 Основні послуги практики:

 • tax due diligence;
 • надання консультацій та юридичних висновків у сфері оподаткування;
 • аналіз позицій податкових органів та судової практики із окремих питань оподаткування;
 • аналіз правомірності запитів податкових органів та підготовка відповідей на них;
 • супровід отримання індивідуальних податкових консультацій;
 • представництво інтересів клієнтів у взаємовідносинах з податковими органами;
 • супровід процедури щорічного декларування фізичних осіб, в тому числі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
 • податкове планування;
 • оптимізація оподаткування, в тому числі оцінка податкового навантаження  бізнесу з метою виявлення можливостей його оптимізації;
 • оцінка податкових ризиків підприємства;
 • перевірка контрагентів компаній на фіктивність;
 • оцінка податкових наслідків правочинів;
 • міжнародне податкове планування, в тому числі планування створення корпоративних структур та вибір юрисдикцій для холдингових компаній;
 • транснаціональне оподаткування, в тому числі консультування щодо уникнення подвійного оподаткування;
 • виявлення контрольованих операцій та консультування з питань трансферного ціноутворення;
 • супровід податкових перевірок, у тому числі підготовка співробітників клієнтів до податкової перевірки;
 • адміністративний і судовий захист прав та інтересів клієнтів у спорах з податковими органами.

 

Клієнти практики

Проекти практики

Новини

20.09.2017

Практика "Податкове право" TOTUM LF із задоволенням презентує бота @edeclaration_bot , який функціонує у месенджері Telegram. Бот є помічником у питаннях електронного декларування, яке обов’язкове для публічних осіб, згідно із Законом України «Про запобігання корупції». Бот допоможе зорієнтуватися суб’єктам декларування в основах заповнення та подання електронної декларації. Приємного користування.
 

01.06.2017

Юридична фірма TOTUM здійснює консультування з питань оподаткування найбільшої мережі автозаправних комплексів та найбільшого імпортера палива в Україні WOG щодо питань орендної плати за землю під час укладання договорів оренди земельних ділянок комунальної власності. Мережі АЗС WOG надаються юридичні консультації щодо порядку нарахування, обчислення та сплати орендної плати за землю, у тому числі здійснюються попередні розрахунки розміру орендної плати за земельні ділянки.
 

14.05.2017

Юристи практики «Податкове право» виступили радником ПБГ Ковальська - найбільшого в Україні виробника будівельних матеріалів і одного з провідних девелоперів, щодо оподаткування землі. Юридичною фірмою на постійній основі надаються консультації з питань нарахування та обчислення земельного податку, у тому числі щодо застосування нормативної грошової оцінки земель, яка є базою оподаткування для плати за землю, а також щодо сплати земельного податку.
 

11.05.2017

Юридична фірма TOTUM здійснює консультування компанії АВТОГРАД – офіційного дилера Mitsubishi, з питань, що стосуються нарахування, обчислення та сплати земельного податку, а також орендної плати за землю. В залежності від конкретної ситуації Юридичною фірмою TOTUM надаються консультації щодо можливих варіантів оптимізації орендної плати за землю, які дозволяють мінімізувати витрати по використанню землі.
 

04.05.2017

Юридична фірма другий рік поспіль успішно надає консультації з питань заповнення та подання щорічних електронних декларацій особам, уповноваженим на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, що передбачене Законом України «Про запобігання корупції». Переважна більшість клієнтів Юридичної фірми TOTUM - це службові особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єкти декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків.
 

Всі новини