Корпоративне право / M&A

Корпоративне право / M&A

Яна Михайлюк
Яна Михайлюк

старший юрист, адвокат, керівник практики «Корпоративне право/М&А», кандидат юридичних наук

Реалізація бізнес-проекту завжди розпочинається з вибору раціональної та ефективної моделі корпоративного управління. У значної кількості успішних компаній виникає необхідність у реструктуризації та оптимізації управління бізнес-процесами задля безпеки та зменшення фінансового навантаження.

Ми готові запропонувати юридичні послуги, що засновані на глибокому досвіді, для вирішення правових питань у сфері корпоративного управління різноманітного рівня складності.

Досвід нашої команди базується на супроводженні значної кількості складних транзакцій у сфері злиття і поглинання, придбання та продажу бізнесу за участі іноземних інвесторів, а також укладання транскордонних угод.

Застосування індивідуального підходу до кожної справи, розробка нестандартних та ефективних юридичних рішень, вирішення вузькоспеціалізованих питань у сфері корпоративного управління з метою задоволення інтересів клієнтів є визначальними критеріями роботи нашої команди.

 Основні послуги практики:

  •  due diligence з питань корпоративного управління;
  • створення юридичних осіб будь-якої організаційно-правової форми, філій, представництв та їх реорганізація;
  • консультування з питань оптимізації та структурування  корпоративного управління на будь-яких етапах;
  • представництво інтересів клієнтів у переговорах;
  • супровід корпоративних договорів, угод злиття і поглинання, у тому числі для придбання активів;
  • взаємодія з органами державної влади (отримання дозволу на концентрацію тощо);
  • забезпечення емісії цінних паперів, їх реєстрація, погашення та звітність;
  • захист прав та інтересів власників корпоративних прав, організація  проведення зборів акціонерів (учасників);
  • супровід процедури ліквідації юридичних осіб, банкрутства і санації суб’єктів господарювання;
  •  досудове та судове врегулювання корпоративних спорів.

 

Клієнти практики

Проекти практики

Новини

30.05.2017

Юристи практики «Корпоративне право/М&A» успішно реалізували складну та багатопланову процедуру перетворення Публічного акціонерного товариства «УКРТАРА» у Товариство з додатковою відповідальністю «УКРТАРА ПЛЮС». У процесі перетворення вдалося уникнути будь-яких конфліктних ситуацій та забезпечити права всіх акціонерів. За результатами перетворення досягнуто оптимізації управління підприємством та зменшено витрати на адміністративне обслуговування, що дозволило мінімізувати негативні наслідки економічної кризи на підприємницьку діяльність.
 

29.05.2017

Юристи практики «Корпоративне право/М&A» розробили комплексні рекомендації щодо оптимізації управління Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГІППОКРАТ» і реалізували процедуру змін до установчих документів БФ «ГІППОКРАТ», що дало змогу підвищити ефективність його діяльності та збільшити кількість реалізованих благодійних проектів.
 

24.05.2017

Юридична фірма не залишається осторонь від процесів у державі, спрямованих на боротьбу з корупцією та побудову ефективного механізму публічного адміністрування. Юристи практики забезпечили створення, державну реєстрацію та продовжують надавати юридичні послуги Громадській організації «НЕЗАЛЕЖНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ», яка здійснює ефективну діяльність у сфері громадських розслідувань корупційних правопорушень, інформування про це широкому загалу, захисту прав, свобод та законних інтересів громадян від корупційних посягань.
 

Всі новини