Про нас

Про нас

TOTUM - юридична фірма на українському ринку юридичного бізнесу, що з 2011 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Команда TOTUM об’єднує професійних юристів та адвокатів, серед яких два кандидати юридичних наук. Партнери відповідають за злагоджену роботу всього колективу. Поєднуючи кращі стандарти ведення юридичної практики з глибокими знаннями специфіки української економіки, а також гнучкий підхід до роботи з чітким розумінням потреб клієнтів, ми захищаємо їхні права та інтереси, чим забезпечуємо їх діловий успіх.

Досвід молодої та організованої команди професіоналів дозволяє юридичній фірмі надавати якісні юридичні послуги в промисловому та аграрному секторах економіки, а також у таких ключових галузях бізнесу, як: будівництво, житлова та комерційна нерухомість, сільське та фермерське господарство, рітейл, харчова промисловість, торгівля нафтопродуктами та ін.

Ми надаємо повний спектр юридичних послуг, водночас, пропонуючи індивідуальні рішення для наших клієнтів. Завдяки компетенції та високому рівню відповідальності до справи клієнта, ми зосереджуємося на основних юридичних практиках, зокрема: Земельне & Аграрне право, Будівництво & Капітальні інвестиції, Корпоративне право/M&A, Інтелектуальна власність & IT, Податкове право, Безпека бізнесу & Персонального капіталу, Врегулювання спорів.

Найвищі професійні стандарти, довіра, відповідальність, постійний професійний розвиток та значний практичний досвід – поєднання цих цінностей робить команду нашої юридичної фірми унікальною серед інших гравців українського юридичного бізнесу.

Відгуки

«За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»
Дніпровська Рів'єра
Олег Курашов
Засновник та співвласник комплексу відпочинку «Дніпровська Рів’єра»
«Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»
Агромат
Компанія «Агромат»