Перемога любить турботу
Земельне & аграрне право
Будівництво & Капітальні інвестиції
Корпоративне право / M&A
Інтелектуальна власність & IT
Податкове право
Безпека бізнесу & Персонального капіталу
Врегулювання спорів

Юридична фірма TOTUM

TOTUM - юридична фірма на українському ринку юридичного бізнесу, що з 2011 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Команда TOTUM об’єднує професійних юристів та адвокатів, серед яких два кандидати юридичних наук. Партнери відповідають за злагоджену роботу всього колективу. Поєднуючи кращі стандарти ведення юридичної практики з глибокими знаннями специфіки української економіки, а також гнучкий підхід до роботи з чітким розумінням потреб клієнтів, ми захищаємо їхні права та інтереси, чим забезпечуємо їх діловий успіх.

Докладніше

Наші практики

Команда

Проекти

Врегулювання спорів

Приведення в судовому порядку рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу» у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в частині зобов’язання орендаря передати частину збудованих площ Київській міській раді

ПБГ Ковальська

Будівництво & Капітальні інвестиції

Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та представництво інтересів у відносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Агромат

Земельне & Аграрне право

Юридичний супровід оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва компанії, що входить до групи «Автосоюз» - офіційного дилера Volkswagen в Україні

Автосоюз

Докладніше

Клієнти

Відгуки

«За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»
Дніпровська Рів'єра
Олег Курашов
Засновник та співвласник комплексу відпочинку «Дніпровська Рів’єра»
«Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»
Агромат
Компанія «Агромат»

Докладніше

Новини

Всі новини

Публікації

Всі публікації

Контакти

01001,
місто Київ,
провулок Тараса Шевченка, 16,
поверх 2